Yeni Yorum Sitesi Yorum.online İncelemesi

8
15484

İyi Günler Arkadaşlar  , herkesin bildiği gibi sitelere yorum gelmesi hem  Google’de artı sağlıyor hemde Alexa sıralamasına katkıda bulunuyor

Bugün tanıtacağımız site Google’da ve Alexa’da size katkı sağlayacaktır.

Sitede Kredi Sistemi Mevcuttur.

Sitenin Linki :

Yorumla.Online

Link Havuzu

Üylerin Yorumla.Online‘a ekledikleri sitelerin bulunduğu kısımdır. Üyelerin aktif olarak yorum yazdıkları zaman siteler gözükür. Kredisi biten siteler Link Havuzunda gözükmemektedir.

Eş Zamanlı Bildirim

Eklediğiniz sitenize yorum yapıldığı zaman anlık e-posta adresinize bildirim gelmektedir. E-posta ya gelen bildirimi 10 dakika içerisinde onaylamanız gerekmektedir.

 

Aktif Robotlar!

Yorum yaptığınızda hemen puan gelmez. Site sahibi yorumu onayladığı zaman hesabınıza +1 puan eklenir. Eğer 10 dakika içerisinde yorumu onaylamazsanız robotlar devreye girer ve yorumu onaylar.

 

Spam Yorumlar !

Sitenize yapılan spam yorumlar destek sistemine gönderip yorum yapan üyenin ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Yorumla.Online Tüm Cihazlarla Uyumludur!

Yorumla.online tüm cihazlarla ile uyumludur. Bilgisayardan, tabletinizden ve telefonunuzdan dilediğiniz an giriş yapıp puan kazanabilir ve bu puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

 

 

Siteye üye olduğunuz anda +10 kredi gelir. 1 kredi = 1 yorum demektir

Site Kayıt Linki:

Hemen Siteye  Kayıt Olabilirsiniz! 

8 YORUMLAR

  1. Yorum ağı olarak oldukça iyi bir geleceği olduğunu düşündüğüm platform. Pratik ve mümkün olduğunca basite indirgenen bir sistemi var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here